228HSM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 228HSM025M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H
Fitxak: 228HSM025M.pdf
  • Mezua
228HSM025Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 228HSM025M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5750 pcs Datuen fitxa 228HSM025M.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series HSM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.21A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.452A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 136 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 136 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
228KXM010M
228KXM010M
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 10V T/H