228KXM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228KXM025M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 228KXM025M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H
Fitxak: 228KXM025M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
228KXM025Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 228KXM025M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169692 pcs Datuen fitxa 228KXM025M.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.55A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.4A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 39 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 105.5 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 105.5 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF