158KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158KXM050M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 158KXM050M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 50V T/H
Fitxak: 158KXM050M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
158KXM050Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 158KXM050M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 50V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59120 pcs Datuen fitxa 158KXM050M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.806A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.01A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 1572-1681
158KXM050M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 71 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 132.6 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 132.6 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak General Purpose