158KXM010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158KXM010M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 158KXM010M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 10V T/H
Fitxak: 158KXM010M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
158KXM010Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 158KXM010M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 422645 pcs Datuen fitxa 158KXM010M.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.29A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.15A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 66 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 210 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 210 mOhm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1500µF