158KXM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158KXM025M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 158KXM025M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 25V T/H
Fitxak: 158KXM025M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
158KXM025Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 158KXM025M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 254372 pcs Datuen fitxa 158KXM025M.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.662A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.77A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 45 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 154.7 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 154.7 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1500µF