155MMR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MMR400K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 155MMR400K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RADIAL
Fitxak: 1.155MMR400K.pdf2.155MMR400K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
155MMR400Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 155MMR400K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63523 pcs Datuen fitxa 1.155MMR400K.pdf2.155MMR400K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.394" W (31.00mm x 10.00mm) Series MMR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 155MMR400K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.768" (19.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1.5µF