155MSR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MSR250K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 155MSR250K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
Fitxak: 155MSR250K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
155MSR250Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 155MSR250K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86856 pcs Datuen fitxa 155MSR250K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.181" L x 0.374" W (30.00mm x 9.50mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1572-1071
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
Ezaugarriak - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.179 Ohms
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 1.5µF eskaerak General Purpose