155MMR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MMR100K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 155MMR100K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL
Fitxak: 1.155MMR100K.pdf2.155MMR100K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
155MMR100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 155MMR100K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110678 pcs Datuen fitxa 1.155MMR100K.pdf2.155MMR100K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm) Series MMR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 155MMR100K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1.5µF