153MSR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 153MSR250K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: 153MSR250K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24000 pcs
  • Mezua
153MSR250Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 153MSR250K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1312859 pcs Datuen fitxa 153MSR250K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.374" (9.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.015µF eskaerak General Purpose