153MMR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
153MMR400K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 153MMR400K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: 1.153MMR400K.pdf2.153MMR400K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
153MMR400Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 153MMR400K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 248500 pcs Datuen fitxa 1.153MMR400K.pdf2.153MMR400K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.177" W (10.50mm x 4.50mm) Series MMR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 153MMR400K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.015µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
153MSR250K
153MSR250K
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD
Stockean: 1312859 pcs
Deskarga: 153MSR250K.pdf
RFQ
153M
153M
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: FIXED IND 600MH 100MA 86 OHM