153MPW250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
153MPW250K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 153MPW250K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 250VDC AXIAL
Fitxak: 153MPW250K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4800 pcs
  • Mezua
153MPW250Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 153MPW250K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.015UF 250VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 387418 pcs Datuen fitxa 153MPW250K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.571" L (5.50mm x 14.50mm) Series MPW
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESR
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 200V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapazitantzia 0.015µF eskaerak DC Link, DC Filtering