107SML063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107SML063M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 107SML063M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Fitxak: 107SML063M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
107SML063Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 107SML063M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82596 pcs Datuen fitxa 107SML063M.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series SML Ripple Current @ maiztasuna baxua 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 420mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 1572-1308-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.417" (10.60mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.99 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.99 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100µF