107SML6R3M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107SML6R3M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 107SML6R3M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: 107SML6R3M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48000 pcs
  • Mezua
107SML6R3Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 107SML6R3M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1998095 pcs Datuen fitxa 107SML6R3M.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series SML Ripple Current @ maiztasuna baxua 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 81mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4.642 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4.642 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose