107SML016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107SML016M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 107SML016M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Fitxak: 107SML016M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
107SML016Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 107SML016M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1001125 pcs Datuen fitxa 107SML016M.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series SML Ripple Current @ maiztasuna baxua 103mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 154.5mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 107SML016M-ND
1572-1307-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.316 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3.316 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100µF