IXGA30N60C3C1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA30N60C3C1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXGA30N60C3C1
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 60A 220W TO263
Fitxak: IXGA30N60C3C1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXGA30N60C3C1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXGA30N60C3C1 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 600V 60A 220W TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6060 pcs Datuen fitxa IXGA30N60C3C1.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 20A
Probako egoera 300V, 20A, 5 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 17ns/42ns
Energia aldatzea 120µJ (on), 90µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (IXGA)
Series GenX3™ Energia - Max 220W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera mota Standard IGBT motakoa PT
Gate Charge 38nC Deskribapen zehatza IGBT PT 600V 60A 220W Surface Mount TO-263 (IXGA)
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 150A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 60A