IXGA20N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA20N60B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXGA20N60B
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 40A 150W TO263AA
Fitxak: IXGA20N60B.pdf
  • Mezua
IXGA20N60Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXGA20N60B fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 600V 40A 150W TO263AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6000 pcs Datuen fitxa IXGA20N60B.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A
Probako egoera 480V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 15ns/150ns
Energia aldatzea 150µJ (on), 700µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (IXGA)
Series HiPerFAST™ Energia - Max 150W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera mota Standard IGBT motakoa -
Gate Charge 90nC Deskribapen zehatza IGBT 600V 40A 150W Surface Mount TO-263 (IXGA)
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 80A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 40A