IXGA20N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA20N100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXGA20N100
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 1000V 40A 150W TO263
Fitxak: IXGA20N100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXGA20N100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXGA20N100 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 1000V 40A 150W TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16052 pcs Datuen fitxa IXGA20N100.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1000V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 20A
Probako egoera 800V, 20A, 47 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 30ns/350ns
Energia aldatzea 3.5mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (IXGA)
Series - Energia - Max 150W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera mota Standard IGBT motakoa PT
Gate Charge 73nC Deskribapen zehatza IGBT PT 1000V 40A 150W Surface Mount TO-263 (IXGA)
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 80A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 40A