IXGA42N30C3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA42N30C3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXGA42N30C3
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 300V 223W TO263AA
Fitxak: IXGA42N30C3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXGA42N30C3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXGA42N30C3 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 300V 223W TO263AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36944 pcs Datuen fitxa IXGA42N30C3.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 300V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.85V @ 15V, 42A
Probako egoera 200V, 21A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 21ns/113ns
Energia aldatzea 120µJ (on), 150µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (IXGA)
Series GenX3™ Energia - Max 223W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera mota Standard IGBT motakoa PT
Gate Charge 76nC Deskribapen zehatza IGBT PT 300V 223W Surface Mount TO-263 (IXGA)
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 250A