IXFT36N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT36N50P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFT36N50P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 36A TO-268 D3
Fitxak: IXFT36N50P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
IXFT36N50Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFT36N50P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 500V 36A TO-268 D3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10929 pcs Datuen fitxa IXFT36N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-268
Series HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 540W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 93nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 36A (Tc) 540W (Tc) Surface Mount TO-268
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IXFT40N30Q
IXFT40N30Q
fabrikatzaileak: IXYS Corporation
deskribapena: MOSFET N-CH 300V 40A TO-268