IXFT320N10T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT320N10T2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFT320N10T2
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 320A TO-26
Fitxak: IXFT320N10T2.pdf
  • Mezua
IXFT320N10T2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFT320N10T2 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 100V 320A TO-26 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6040 pcs Datuen fitxa IXFT320N10T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-268
Series GigaMOS™, HiPerFET™, TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.5 mOhm @ 100A, 10V
Power Dissipation (Max) 1000W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 26000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 430nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza N-Channel 100V 320A (Tc) 1000W (Tc) Surface Mount TO-268
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 320A (Tc)