IXFT32N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT32N50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFT32N50
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 32A TO-268
Fitxak: IXFT32N50.pdf
  • Mezua
IXFT32N50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFT32N50 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 500V 32A TO-268 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3425 pcs Datuen fitxa IXFT32N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-268
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 15A, 10V
Power Dissipation (Max) 360W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 300nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 32A (Tc) 360W (Tc) Surface Mount TO-268
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)