IDT72V3682L10PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT72V3682L10PF8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT72V3682L10PF8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 32768X36 10NS 120QFP
Fitxak: IDT72V3682L10PF8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT72V3682L10PF8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT72V3682L10PF8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 5262 pcs Datuen fitxa IDT72V3682L10PF8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 120-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea No
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 120-LQFP Beste izenak 72V3682L10PF8
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 1.125M (16K x 36 x 2)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Width
Datu-tasa 100MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 400mA