IDT72V3641L15PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT72V3641L15PF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT72V3641L15PF
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SYNCFIFO 1024X36 15NS 120TQFP
Fitxak: IDT72V3641L15PF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT72V3641L15PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT72V3641L15PF fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6984 pcs Datuen fitxa IDT72V3641L15PF.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 120-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 120-LQFP Beste izenak 72V3641L15PF
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 36K (1K x 36)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 400µA