IDT72V3683L10PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDT72V3683L10PF8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 16384X36 10NS 128-TQFP
Fitxak: 1.IDT72V3683L10PF8.pdf2.IDT72V3683L10PF8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IDT72V3683L10PF8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDT72V3683L10PF8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 3711 pcs Datuen fitxa 1.IDT72V3683L10PF8.pdf2.IDT72V3683L10PF8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 128-TQFP (14x20)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 128-LQFP Beste izenak 72V3683L10PF8
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 576K (16K x 36)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 100MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 400mA