MDF7P-12P-2.54DSA(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7P-12P-2.54DSA(55) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7P-12P-2.54DSA(55)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 12POS 2.54MM
Fitxak: MDF7P-12P-2.54DSA(55).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MDF7P-12P-2.54DSA(55)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7P-12P-2.54DSA(55) fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
deskribapena CONN HDR 12POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93196 pcs Datuen fitxa MDF7P-12P-2.54DSA(55).pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Brass Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.100" (2.54mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector 250V
Kontaktu-luzera orokorra 0.118" (3.00mm) Beste izenak 547-0345-7-55
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 12 Kontaktu kopurua -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Materiala - Isolamendua All
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MDF7P-12P-2.54DSA(55) Luzera - Bidalketa (estaltzea) -
Isolamendu materiala Tin Isolamendu altuera 0.710" (18.03mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 12 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
deskribapena CONN HDR 12POS 2.54MM Uneko balorazioa 3A
Uneko - Max / Kontaktua - Harremanetarako luzera - Post 0.492" (12.50mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Tin Kontaktua Amaitu - Post 39µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Mating 0.100" (2.54mm) Konektore mota Header