MDF7I-5P-2.54DSA(01)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7I-5P-2.54DSA(01)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 5POS 2.54MM
Fitxak: MDF7I-5P-2.54DSA(01).pdf
  • Mezua
MDF7I-5P-2.54DSA(01)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7I-5P-2.54DSA(01) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 5POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50595 pcs Datuen fitxa MDF7I-5P-2.54DSA(01).pdf
Bukaera Solder Series MDF7
Errenkada tartea - Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0267-5-01
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 5
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Tail 0.118" (3.000mm) Luzera - Pila altuera 1.124" (28.550mm)
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.079" (2.000mm) Luzera - Pin orokorra 1.319" (33.500mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 5 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole