MDF7P-17P-2.54DSA(13)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7P-17P-2.54DSA(13)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 17POS 2.54MM
Fitxak: MDF7P-17P-2.54DSA(13).pdf
  • Mezua
MDF7P-17P-2.54DSA(13)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7P-17P-2.54DSA(13) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 17POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36385 pcs Datuen fitxa MDF7P-17P-2.54DSA(13).pdf
Bukaera Solder Series MDF7
Errenkada tartea - Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0522-0-13
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 17
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Tail 0.118" (3.000mm) Luzera - Pila altuera 0.490" (12.450mm)
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.118" (3.000mm) Luzera - Pin orokorra 0.709" (18.000mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 17 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole