MDF7-34D-2.54DSA(38)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-34D-2.54DSA(38)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD
Fitxak: MDF7-34D-2.54DSA(38).pdf
  • Mezua
MDF7-34D-2.54DSA(38)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-34D-2.54DSA(38) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5832 pcs Datuen fitxa MDF7-34D-2.54DSA(38).pdf
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0227-0-38
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua 26 Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 34 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 78.7µin (2.00µm) Kontaktua Amaitu - Post -
Kontaktua Amaitu - Mating Tin Konektore mota Receptacle, Bottom Entry
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDF7-34D-2.54DSA(26)
MDF7-34D-2.54DSA(26)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD
Stockean: 6053 pcs
Deskarga: MDF7-34D-2.54DSA(26).pdf
RFQ
MDF7-30DP-2.54DSA(55)
MDF7-30DP-2.54DSA(55)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 30POS 2.54MM
Stockean: 61386 pcs
Deskarga: MDF7-30DP-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-30D-2.54DSA(56)
MDF7-30D-2.54DSA(56)
deskribapena: CONN RECEPT 30POS DOUBLE GOLD
Deskarga: MDF7-30D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(55)
MDF7-34D-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-34D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(56)
MDF7-34D-2.54DSA(56)
Deskarga: MDF7-34D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(42)
MDF7-34D-2.54DSA(42)
deskribapena: CONN RCPT 34POS DBL STR TH GOLD
Deskarga:
MDF7-30P-2.54DSA(55)
MDF7-30P-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-30P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(70)
MDF7-34D-2.54DSA(70)
Deskarga: MDF7-34D-2.54DSA(70).pdf
MDF7-34D-2.54DSA
MDF7-34D-2.54DSA
Deskarga: MDF7-34D-2.54DSA.pdf
MDF7-30DP-2.54DSA
MDF7-30DP-2.54DSA
Deskarga: MDF7-30DP-2.54DSA.pdf
MDF7-34D-2.54DSA(60)
MDF7-34D-2.54DSA(60)
Deskarga: MDF7-34D-2.54DSA(60).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(71)
MDF7-34D-2.54DSA(71)