MDF7-30P-2.54DSA(55)
HiroseHirose
MDF7-30P-2.54DSA(55) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-30P-2.54DSA(55)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 30POS 2.54MM
Fitxak: 1.MDF7-30P-2.54DSA(55).pdf2.MDF7-30P-2.54DSA(55).pdf
  • Mezua
MDF7-30P-2.54DSA(55)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-30P-2.54DSA(55) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 30POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4376 pcs Datuen fitxa 1.MDF7-30P-2.54DSA(55).pdf2.MDF7-30P-2.54DSA(55).pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series MDF7 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.612" (15.54mm) Beste izenak 547-0015-2-55
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 30 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.394" (10.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDF7-30D-2.54DSA
MDF7-30D-2.54DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 30POS DOUBLE GOLD
Stockean: 6857 pcs
Deskarga: MDF7-30D-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-30D-2.54DSA(56)
MDF7-30D-2.54DSA(56)
fabrikatzaileak: Hirose
Stockean: 22006 pcs
Deskarga: MDF7-30D-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-34D-2.54DSA(38)
MDF7-34D-2.54DSA(38)
deskribapena: CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD