MDF7-34D-2.54DSA(26)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-34D-2.54DSA(26)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD
Fitxak: MDF7-34D-2.54DSA(26).pdf
  • Mezua
MDF7-34D-2.54DSA(26)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-34D-2.54DSA(26) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6053 pcs Datuen fitxa MDF7-34D-2.54DSA(26).pdf
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0227-0-26
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua - Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 34 Position Receptacle, Bottom Entry Connector Through Hole Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Female Socket Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Bottom Entry eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDF7-30D-2.54DSA(56)
MDF7-30D-2.54DSA(56)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 30POS DOUBLE GOLD
Stockean: 22006 pcs
Deskarga: MDF7-30D-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-34D-2.54DSA
MDF7-34D-2.54DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD
Stockean: 3543 pcs
Deskarga: MDF7-34D-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-34D-2.54DSA(70)
MDF7-34D-2.54DSA(70)
Deskarga: MDF7-34D-2.54DSA(70).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(42)
MDF7-34D-2.54DSA(42)
deskribapena: CONN RCPT 34POS DBL STR TH GOLD
Deskarga:
MDF7-30P-2.54DSA(55)
MDF7-30P-2.54DSA(55)
deskribapena: CONN HDR 30POS 2.54MM
Deskarga: MDF7-30P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-30DP-2.54DSA
MDF7-30DP-2.54DSA
Deskarga: MDF7-30DP-2.54DSA.pdf
MDF7-34D-2.54DSA(56)
MDF7-34D-2.54DSA(56)
Deskarga: MDF7-34D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(38)
MDF7-34D-2.54DSA(38)
Deskarga: MDF7-34D-2.54DSA(38).pdf
MDF7-30D-2.54DSA(55)
MDF7-30D-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-30D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(55)
MDF7-34D-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-34D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-30DP-2.54DSA(55)
MDF7-30DP-2.54DSA(55)
Deskarga: MDF7-30DP-2.54DSA(55).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(60)
MDF7-34D-2.54DSA(60)