HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 26POS 2.54MM
Fitxak: HIF3BA-26PA-2.54DSA(75).pdf
  • Mezua
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3BA-26PA-2.54DSA(75) fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
deskribapena CONN HDR 26POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21169 pcs Datuen fitxa HIF3BA-26PA-2.54DSA(75).pdf
Bukaera Solder Zuzendaritza pilatzea Male Pin
shrouding 0.100" (2.54mm) Series HIF3B
Errenkada Tartea - Estaltzea Shrouded RoHS egoera Bulk
Beste izenak 610-0115-9-75 Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Isolamendua All
Fabrikatzailearen zatia zenbakia HIF3BA-26PA-2.54DSA(75) Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 26 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold deskribapena CONN HDR 26POS 2.54MM
Uneko - Max / Kontaktua Latch Lock/Eject Hooks Harremanetarako luzera - Post 0.236" (6.00mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.100" (2.54mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Gold
Kontaktua Amaitu - Post 30µin (0.76µm) Konektore mota Header
Eguneko diametroa Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HIF3BA-30D-2.54C
HIF3BA-30D-2.54C
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HOUSING 30POS 2.54MM DUAL
Stockean: 36587 pcs
Deskarga: HIF3BA-30D-2.54C.pdf
RFQ
HIF3BA-26PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 26POS 2.54MM
Stockean: 23311 pcs
Deskarga: HIF3BA-26PA-2.54DSA(71).pdf
RFQ
HIF3BA-30D-2.54R(05)
HIF3BA-30D-2.54R(05)
Deskarga: HIF3BA-30D-2.54R(05).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
deskribapena: CONN HDR 26POS 2.54MM
Deskarga: HIF3BA-26PA-2.54DS(85).pdf
HIF3BA-30D-2.54R(11)
HIF3BA-30D-2.54R(11)
Deskarga: HIF3BA-30D-2.54R(11).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
HIF3BA-26PA-2.54DS(75)