HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 26POS 2.54MM
Fitxak: HIF3BA-26PA-2.54DS(75).pdf
  • Mezua
HIF3BA-26PA-2.54DS(75)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3BA-26PA-2.54DS(75) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 26POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18061 pcs Datuen fitxa HIF3BA-26PA-2.54DS(75).pdf
Tentsioaren balorazioa 200V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series HIF3B Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 610-0095-3-75
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot, Mounting Flange
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.236" (6.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 12.0µin (0.30µm)
Kontaktua Amaitu - Post - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HIF3BA-26D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-26D-2.54R-CL(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN SOCKET 26POS 2.54MM
Stockean: 16164 pcs
Deskarga: HIF3BA-26D-2.54R-CL(71).pdf
RFQ
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN HDR 26POS 2.54MM
Stockean: 21169 pcs
Deskarga: HIF3BA-26PA-2.54DSA(75).pdf
RFQ
HIF3BA-26D-2.54R(05)
HIF3BA-26D-2.54R(05)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HOUSING 26POS 2.54MM DUAL
Deskarga: HIF3BA-26D-2.54R(05).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DSA(72)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(72)
Deskarga: HIF3BA-26PA-2.54DSA(72).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DS(71)
HIF3BA-26PA-2.54DS(71)
deskribapena: CONN HEADER 26POS 2.54MM