HIF3BA-30D-2.54R
HiroseHirose
HIF3BA-30D-2.54R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3BA-30D-2.54R
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HOUSING 30POS 2.54MM DUAL
Fitxak: 1.HIF3BA-30D-2.54R.pdf2.HIF3BA-30D-2.54R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
HIF3BA-30D-2.54Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3BA-30D-2.54R fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HOUSING 30POS 2.54MM DUAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20550 pcs Datuen fitxa 1.HIF3BA-30D-2.54R.pdf2.HIF3BA-30D-2.54R.pdf
Wire mota Ribbon Cable Wire Gauge 28 AWG
Series HIF3B Errenkada tartea 0.100" (2.54mm)
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Beste izenak H126205
HIF3BA-30D-2.54R-ND
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 30 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 30 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG Harremanetarako mota Female Socket