| Zenbakiaren zenbakia | FX16F-31P-HC | fabrikatzailea | Hirose |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN PLUG 31POS 0.50MM | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 71491 pcs | Datuen fitxa | FX16F-31P-HC.pdf |
| Tentsioaren balorazioa | - | Bukaera | - |
| Series | FX16 | Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Packaging | Tray | Beste izenak | 575-3266-8-00 FX16F-31P-HC-ND H123308 |
| Tenperatura operatiboa | - | Posizio kopurua | 31 |
| Akoplatu zikloak | - | Materialaren sueztasuna baloratzea | - |
| Blokeatu eginbidea | - | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant |
| Etxebizitza materiala | - | Etxebizitza kolorea | - |
| Kontseiluko goian | - | Flat Flex Mota | - |
| Ezaugarriak | EMI Shielded | FFC, FCB Loditasuna | - |
| Deskribapen zehatza | 31 Position Connector Plug 0.020" (0.50mm) Free Hanging (In-Line) | Uneko balorazioa | - |