FX16F-21P-HC
HiroseHirose
FX16F-21P-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FX16F-21P-HC
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 21POS 0.50MM
Fitxak: FX16F-21P-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
130 pcs
260 pcs
520 pcs
1040 pcs
  • Mezua
FX16F-21P-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FX16F-21P-HC fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 21POS 0.50MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78341 pcs Datuen fitxa FX16F-21P-HC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera -
Series FX16 Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tray Beste izenak 575-3265-5-00
FX16F-21P-HC-ND
H123307
Tenperatura operatiboa - Posizio kopurua 21
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Blokeatu eginbidea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala - Etxebizitza kolorea -
Kontseiluko goian - Flat Flex Mota -
Ezaugarriak EMI Shielded FFC, FCB Loditasuna -
Deskribapen zehatza 21 Position Connector Plug 0.020" (0.50mm) Free Hanging (In-Line) Uneko balorazioa -