FX16M2-51P-HC
HiroseHirose
FX16M2-51P-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FX16M2-51P-HC
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN FFC PLUG 51POS 0.50MM
Fitxak: 1.FX16M2-51P-HC.pdf2.FX16M2-51P-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
FX16M2-51P-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FX16M2-51P-HC fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN FFC PLUG 51POS 0.50MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60620 pcs Datuen fitxa 1.FX16M2-51P-HC.pdf2.FX16M2-51P-HC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera -
Series FX16 Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tray Beste izenak 575-3263-0-00
FX16M2-51P-HC-ND
H123310
Tenperatura operatiboa - Posizio kopurua 51
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak - Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Blokeatu eginbidea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Etxebizitza kolorea Black
Kontseiluko goian - Flat Flex Mota FFC
Ezaugarriak EMI Shielded FFC, FCB Loditasuna -
Deskribapen zehatza 51 Position FFC Connector Plug 0.020" (0.50mm) Free Hanging (In-Line) Uneko balorazioa -