DF7-4P-3.96DSA
HiroseHirose
DF7-4P-3.96DSA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF7-4P-3.96DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 4POS 3.96MM VERT TIN
Fitxak: DF7-4P-3.96DSA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DF7-4P-3.96DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF7-4P-3.96DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 4POS 3.96MM VERT TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4807 pcs Datuen fitxa DF7-4P-3.96DSA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series DF7 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak *DF7-4P-3.96DSA
H2671
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 21.5mm
Isolamendu altuera 0.508" (12.90mm) Isolamendu kolorea Beige
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.138" (3.50mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.276" (7.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF7-4P-3.96DS(26)
DF7-4P-3.96DS(26)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 4POS 3.96MM R/A GOLD
Stockean: 5357 pcs
Deskarga: DF7-4P-3.96DS(26).pdf
RFQ
DF7-4EP-3.96C
DF7-4EP-3.96C
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG HOUSING 4POS 3.96MM CR
Stockean: 4868 pcs
Deskarga: DF7-4EP-3.96C.pdf
RFQ
DF7-5EP-3.96C
DF7-5EP-3.96C
deskribapena: CONN PLUG HOUSING 5POS 3.96MM CR
Deskarga: DF7-5EP-3.96C.pdf
DF7-4P-3.96DS
DF7-4P-3.96DS
deskribapena: CONN HEADER 4POS 3.96MM RT ANG T
Deskarga: DF7-4P-3.96DS.pdf
DF7-4P-3.96DS(01)
DF7-4P-3.96DS(01)
Deskarga: DF7-4P-3.96DS(01).pdf
DF7-3S-3.96C
DF7-3S-3.96C
deskribapena: CONN SOCKET 3POS 3.96MM CRIMP
Deskarga: DF7-3S-3.96C.pdf
DF7-4P-3.96DSA(01)
DF7-4P-3.96DSA(01)
deskribapena: CONN HEADER 4POS 3.96MM STR GOLD
Deskarga: DF7-4P-3.96DSA(01).pdf
DF7-4RS/P-3.96
DF7-4RS/P-3.96
deskribapena: CONN RETAINER 4POS 3.96MM
Deskarga: DF7-4RS/P-3.96.pdf
DF7-4P-3.96DS(25)
DF7-4P-3.96DS(25)
Deskarga: DF7-4P-3.96DS(25).pdf
DF7-4P-3.96DSA(26)
DF7-4P-3.96DSA(26)
Deskarga: DF7-4P-3.96DSA(26).pdf
DF7-4S-3.96C
DF7-4S-3.96C
deskribapena: CONN SOCKET 4POS 3.96MM CRIMP
Deskarga: DF7-4S-3.96C.pdf
DF7-4P-3.96DSA(25)
DF7-4P-3.96DSA(25)
deskribapena: CONN HEADER 4POS 3.96MM VERT TIN