DF7-4P-3.96DSA
DF7-4P-3.96DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 4POS 3.96MM VERT TIN
Stockean: 4807 pcs
Deskarga: DF7-4P-3.96DSA.pdf
RFQ
DF7-3P-7.92DSA
DF7-3P-7.92DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 3POS 7.92MM VERT TIN
Stockean: 3672 pcs
Deskarga: DF7-3P-7.92DSA.pdf
RFQ
DF7-4P-3.96DS(25)
DF7-4P-3.96DS(25)
deskribapena: CONN HEADER 4POS 3.96MM RT ANG T
Deskarga: DF7-4P-3.96DS(25).pdf
DF7-4P-3.96DSA(01)
DF7-4P-3.96DSA(01)
deskribapena: CONN HEADER 4POS 3.96MM STR GOLD