DF7-5EP-3.96C
HiroseHirose
DF7-5EP-3.96C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF7-5EP-3.96C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HOUSING 5POS 3.96MM CR
Fitxak: DF7-5EP-3.96C.pdf
  • Mezua
DF7-5EP-3.96Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF7-5EP-3.96C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG HOUSING 5POS 3.96MM CR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2920 pcs Datuen fitxa DF7-5EP-3.96C.pdf
Series DF7 Errenkada tartea -
Pitch 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Beste izenak *DF7-5EP-3.96C
H2694
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 5 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 5 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.156" (3.96mm)
Harremanetarako mota Male Pin Kontaktua amaitzea Crimp
Konektore mota Plug Kolore White
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF7-4P-3.96DSA(25)
DF7-4P-3.96DSA(25)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 4POS 3.96MM VERT TIN
Stockean: 5017 pcs
Deskarga: DF7-4P-3.96DSA(25).pdf
RFQ
DF7-4P-3.96DSA(01)
DF7-4P-3.96DSA(01)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 4POS 3.96MM STR GOLD