DF63WA-4EP-3.96C
HiroseHirose
DF63WA-4EP-3.96C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF63WA-4EP-3.96C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 3.96MM 4POS
Fitxak: 1.DF63WA-4EP-3.96C.pdf2.DF63WA-4EP-3.96C.pdf
  • Mezua
DF63WA-4EP-3.96Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF63WA-4EP-3.96C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 3.96MM 4POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42638 pcs Datuen fitxa 1.DF63WA-4EP-3.96C.pdf2.DF63WA-4EP-3.96C.pdf
Series EnerBee™ DF63W Errenkada tartea 0.173" (4.40mm)
Pitch 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Beste izenak H125121 Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 4 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Waterproof (Mated)
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.156" (3.96mm)