DF63WA-2EP-3.96C
HiroseHirose
DF63WA-2EP-3.96C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF63WA-2EP-3.96C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 3.96MM 2POS
Fitxak: 1.DF63WA-2EP-3.96C.pdf2.DF63WA-2EP-3.96C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DF63WA-2EP-3.96Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF63WA-2EP-3.96C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 3.96MM 2POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53703 pcs Datuen fitxa 1.DF63WA-2EP-3.96C.pdf2.DF63WA-2EP-3.96C.pdf
Series EnerBee™ DF63W Errenkada tartea -
Pitch 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Beste izenak H125119 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 2 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Waterproof (Mated)
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.156" (3.96mm)