DF64-2P-4.5C
HiroseHirose
DF64-2P-4.5C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF64-2P-4.5C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN SSL RCPT HSG 2POS 4.5MM
Fitxak: 1.DF64-2P-4.5C.pdf2.DF64-2P-4.5C.pdf3.DF64-2P-4.5C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DF64-2P-4.5Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF64-2P-4.5C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN SSL RCPT HSG 2POS 4.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 198296 pcs Datuen fitxa 1.DF64-2P-4.5C.pdf2.DF64-2P-4.5C.pdf3.DF64-2P-4.5C.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa 350V
Bukaera Crimp Style Board to Board or Cable
Series DF64 Pitch 0.177" (4.50mm)
Packaging Bulk Beste izenak H122190
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak 10 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Etxebizitza kolorea Beige Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Lock Deskribapen zehatza SSL Connector 2 Position Receptacle Housing for Non-Gendered Contact Board to Board or Cable 0.177" (4.50mm) Crimp
Uneko balorazioa 3A, 4A, 5A Harremanetarako materiala -