DF22-2P-7.92DSA
HiroseHirose
DF22-2P-7.92DSA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF22-2P-7.92DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
Fitxak: DF22-2P-7.92DSA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DF22-2P-7.92DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF22-2P-7.92DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4736 pcs Datuen fitxa DF22-2P-7.92DSA.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series EnerBee™ DF22 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.312" (7.92mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak *DF22-2P-7.92DSA
H2780
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 25.7mm, 28.7mm
Isolamendu altuera 0.713" (18.10mm) Isolamendu kolorea Beige
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 2 position 0.312" (7.92mm)
Uneko balorazioa 25A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.146" (3.70mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.354" (9.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF22-2P-7.92DSA(35)
DF22-2P-7.92DSA(35)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 2POS 7.92MM PCB TIN
Stockean: 87521 pcs
Deskarga: DF22-2P-7.92DSA(35).pdf
RFQ
DF22-2RS/P-7.92
DF22-2RS/P-7.92
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RETAINER 2POS 7.92MM
Stockean: 361739 pcs
Deskarga: DF22-2RS/P-7.92.pdf
RFQ
DF22-2P-7.92DSA(06)
DF22-2P-7.92DSA(06)
Deskarga: DF22-2P-7.92DSA(06).pdf
DF22-2P-7.92DS(35)
DF22-2P-7.92DS(35)
deskribapena: CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
Deskarga: DF22-2P-7.92DS(35).pdf
DF22-2EP-7.92C
DF22-2EP-7.92C
deskribapena: CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM
Deskarga: DF22-2EP-7.92C.pdf
DF22-2S-7.92C
DF22-2S-7.92C
deskribapena: CONN SOCKET 2POS 7.92MM WHITE
Deskarga: DF22-2S-7.92C.pdf
DF22-2P-7.92DS(06)
DF22-2P-7.92DS(06)
Deskarga: DF22-2P-7.92DS(06).pdf
DF22-2P-7.92DSA(05)
DF22-2P-7.92DSA(05)
deskribapena: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
Deskarga: DF22-2P-7.92DSA(05).pdf
DF22-2P-7.92DS
DF22-2P-7.92DS
Deskarga: DF22-2P-7.92DS.pdf
DF22-2P-7.92DS(36)
DF22-2P-7.92DS(36)
Deskarga: DF22-2P-7.92DS(36).pdf
DF22-2P-7.92DS(05)
DF22-2P-7.92DS(05)