DF22-2P-7.92DS(35)
HiroseHirose
DF22-2P-7.92DS(35) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF22-2P-7.92DS(35)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
Fitxak: DF22-2P-7.92DS(35).pdf
  • Mezua
DF22-2P-7.92DS(35)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF22-2P-7.92DS(35) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 132925 pcs Datuen fitxa DF22-2P-7.92DS(35).pdf
Tentsioaren balorazioa 1000V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series EnerBee™ DF22 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.312" (7.92mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 6801008535
DF22-2P-7.92DS(35)-ND
H125155
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.480" (12.20mm) Isolamendu kolorea -
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.312" (7.92mm)
Uneko balorazioa 25A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.146" (3.70mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.354" (9.00mm)