DF22-2P-7.92DS(06)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF22-2P-7.92DS(06)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
Fitxak: DF22-2P-7.92DS(06).pdf
  • Mezua
DF22-2P-7.92DS(06)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF22-2P-7.92DS(06) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6133 pcs Datuen fitxa DF22-2P-7.92DS(06).pdf
Tentsioaren balorazioa 1000V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series EnerBee™ DF22 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.312" (7.92mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 680-1008-5-06
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.480" (12.20mm) Isolamendu kolorea Beige
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.312" (7.92mm)
Uneko balorazioa 25A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.146" (3.70mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.354" (9.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 8.00µin (0.203µm)
Kontaktua Amaitu - Post - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF22-2P-7.92DS(35)
DF22-2P-7.92DS(35)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
Stockean: 132925 pcs
Deskarga: DF22-2P-7.92DS(35).pdf
RFQ
DF22-2P-7.92DSA
DF22-2P-7.92DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
Stockean: 4736 pcs
Deskarga: DF22-2P-7.92DSA.pdf
RFQ
DF22-1RS/P-7.92
DF22-1RS/P-7.92
deskribapena: CONN RETAINER 1POS 7.92MM
Deskarga: DF22-1RS/P-7.92.pdf
DF22-1P-7.92DSA(25)
DF22-1P-7.92DSA(25)
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN HDR 1POS 7.92MM
Deskarga: DF22-1P-7.92DSA(25).pdf
DF22-2P-7.92DS(05)
DF22-2P-7.92DS(05)
Deskarga: DF22-2P-7.92DS(05).pdf
DF22-1S-7.92C(28)
DF22-1S-7.92C(28)
deskribapena: CONN SOCKET 1POS 7.92MM
Deskarga: DF22-1S-7.92C(28).pdf
DF22-2P-7.92DS
DF22-2P-7.92DS
Deskarga: DF22-2P-7.92DS.pdf
DF22-2P-7.92DSA(05)
DF22-2P-7.92DSA(05)
Deskarga: DF22-2P-7.92DSA(05).pdf
DF22-2P-7.92DSA(35)
DF22-2P-7.92DSA(35)
deskribapena: CONN HDR 2POS 7.92MM PCB TIN
Deskarga: DF22-2P-7.92DSA(35).pdf
DF22-2EP-7.92C
DF22-2EP-7.92C
deskribapena: CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM
Deskarga: DF22-2EP-7.92C.pdf
DF22-2P-7.92DS(36)
DF22-2P-7.92DS(36)
Deskarga: DF22-2P-7.92DS(36).pdf
DF22-2P-7.92DSA(06)
DF22-2P-7.92DSA(06)