DTS3245A115LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS3245A115LG
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena AIR CONDITIONER
Fitxak: 1.DTS3245A115LG.pdf2.DTS3245A115LG.pdf3.DTS3245A115LG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 26 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 26 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DTS3245A115LGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS3245A115LG fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena AIR CONDITIONER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26 pcs Datuen fitxa 1.DTS3245A115LG.pdf2.DTS3245A115LG.pdf3.DTS3245A115LG.pdf
pisu 155 lbs (70.3kg) Tentsioa - Input 115VAC
Mota Air Conditioning Unit zehaztapenak A/C Unit, 9000 BTU
Tamaina / dimentsioa 14.45" L x 15.98" W x 53.03" H (367.0mm x 406.0mm x 1347.0mm) Bidalketa informazioa Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Series DTS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack A/C Unit, 9000 BTU 14.45" L x 15.98" W x 53.03" H (367.0mm x 406.0mm x 1347.0mm)