DTS3241A115LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS3241A115LG
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena AIR CONDITIONER 7500BTU SIDE MT
Fitxak: DTS3241A115LG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 39 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 39 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DTS3241A115LGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS3241A115LG fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena AIR CONDITIONER 7500BTU SIDE MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39 pcs Datuen fitxa DTS3241A115LG.pdf
pisu 101 lbs (45.8kg) Tentsioa - Input 115VAC
Mota Air Conditioning Unit zehaztapenak A/C Unit, 7500 BTU
Tamaina / dimentsioa 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm) Bidalketa informazioa Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Series DTS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack A/C Unit, 7500 BTU 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm)