DTS3185A115N4SS
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS3185A115N4SS
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena AIR CONDITIONER
Fitxak: 1.DTS3185A115N4SS.pdf2.DTS3185A115N4SS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 21 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 21 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DTS3185A115N4SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS3185A115N4SS fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena AIR CONDITIONER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21 pcs Datuen fitxa 1.DTS3185A115N4SS.pdf2.DTS3185A115N4SS.pdf
pisu 113 lbs (51.3kg) Tentsioa - Input 115VAC
Mota Air Conditioning Unit zehaztapenak A/C Unit, 5000 BTU
Tamaina / dimentsioa 14.45" L x 12.24" W x 35.98" H (367.0mm x 311.0mm x 914.0mm) Bidalketa informazioa Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Series DTS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack A/C Unit, 5000 BTU 14.45" L x 12.24" W x 35.98" H (367.0mm x 311.0mm x 914.0mm)