V430MT3A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V430MT3A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V430MT3A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 100A SOD83A AXIAL
Fitxak: V430MT3A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V430MT3Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V430MT3A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 100A SOD83A AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 321144 pcs Datuen fitxa V430MT3A.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 365V
Varistor Tentsioa (Max) 495V Series MT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-83A Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 349V Gehienezko AC bolumena 253V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 1.5J
Deskribapen zehatza 430V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial Oraina - Surge 100A
Edukiera @ maiztasuna 11pF @ 1MHz