V430CH8S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V430CH8S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V430CH8S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 250A 2SMD
Fitxak: V430CH8S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
V430CH8Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V430CH8S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 250A 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102063 pcs Datuen fitxa V430CH8S.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 389V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series CH
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 369V Gehienezko AC bolumena 275V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 8.0J
Deskribapen zehatza 430V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead Oraina - Surge 250A
Edukiera @ maiztasuna 50pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V430RA22
V430RA22
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 430V 6.5KA ENCASED
Stockean: 15842 pcs
Deskarga: V430RA22.pdf
RFQ
V430CH8
V430CH8
deskribapena: VARISTOR 430V 250A 2SMD